Książka Jak WYLECZYŁEM NIEULECZALNE już dostępna

Książka Jak WYLECZYŁEM NIEULECZALNE już dostępna

Żyjemy w XXI wieku. Cywilizacja ludzka wysyła statki eksplorujące kosmos, zgłębiamy tajemnice natury zaglądając w głąb atomu budujemy kilometrowe drapacze chmur oraz maszyny, które liczą miliardy razy szybciej od nas samych nie potrafimy zaś wyleczyć prostych chorób cywilizacyjnych paraliżujących życie milionów ludzi ?

 

Coś tu nie gra…

 

Niestety przekonałem się o tym na własnej skórze.

 

Po 28 roku życia pojawiał się u mnie stopniowo coraz mocniejszy ból rąk i nóg, zaś lekarze przez kilka lat nie byli w stanie stwierdzić, co jest ich przyczyną. W końcu zapadł wyrok. NIEULECZALNE reumatoidalne zapalenie stawów; tu cytat: „…nieznanego pochodzenia i o nieznanym sposobie leczenia…”.

 

Nie zaakceptowałem radosnej nowiny, wg której miałem grzecznie spodziewać się utraty możliwości poruszania kończynami, stosować codziennie leki przeciwbólowe, zastrzyki a nawet operacje stawów, modląc się, żeby RZS samo przeminęło.

 

Zrozumiałem, że ta choroba przerasta lekarzy. Stwierdziłem, że są oni tylko ludźmi. Tak samo jak ja. Tyle, że ja całe życie rozwiązuję najtrudniejsze możliwe problemy, tam gdzie nikt inny sobie nie poradzi. Znajdę zatem rozwiązanie mojego problemu zdrowotnego, tak jak by to było każde inne wyzwanie techniczne. Kiedy będąc studentem zakładałem z przyjacielem system płatności Tpay.com bez żadnego doświadczenia ani finansowania – też wszyscy mówili, że to nie może się udać. A ja po prostu potrzebowałem wtedy płatności online, tak jak teraz potrzebowałem się wyleczyć. 

 

Wziąłem się zatem za szczegółową analizę dostępnej wiedzy, polskiej, ale głównie obcojęzycznej, zarówno zachodniej jak i z tradycji azjatyckiej.

Po lekturze setek książek i latach prób i błędów - znalazłem, że są na świecie ludzie, którzy w udokumentowany sposób, leczą niemal wszystkie choroby. Tak, także te uznane przez akademicką medycynę za nieuleczalne, przed którymi jedyną obroną ma być – wg lekarzy – pożeranie tabletek pełnych chemii w ilościach zabójczych dla organizmów oraz amputacje kolejnych organów ciała jak stóp czy tarczycy. 

 

Brzmi to jak teoria spiskowa, ale to prawda

 

Mógłbym tu opowiadać ile lat, prób i błędów a także bólu zajęło mi przetestowanie wszystkiego oraz znalezienie świętego graala – ale to jest w mojej książce, więc nie będę się powtarzał.

 

Skupię się teraz na Tobie i postaram odpowiedzieć na pytanie, czy ta książka jest dla Ciebie - bo może nie jest?

 

→ Ta książka jest dla Ciebie, jeśli borykasz się z przewlekłą, autoimmunologiczną lub inną trwającą miesiącami chorobą tak jak ja kiedyś, a medycyna rozkłada ręce i nie może Tobie zaoferować żadnego logicznego wytłumaczenia, dlaczego chorujesz ani żadnej, chociaż wyboistej, drogi - światełka w tunelu, którą jak podążysz, to w końcu wyzdrowiejesz i odstawisz wszystkie leki czy suplementy, jakie w siebie bez sensu ładujesz każdego dnia.

 

→ Ta książka jest dla Ciebie, jeśli chcesz osiągnąć zdrowie i utrzymać je bez leków i suplementów.

 

→ Ta książka jest dla Ciebie, jeśli chcesz pozbyć się przewlekłego bólu, przewlekłego zmęczenia, cierpienia każdego dnia i chcesz odzyskać nadzieję, że to się może zmienić. Też byłem desperackim punkcie. Już nie jestem i Ty też nie musisz w nim tkwić.

 

→ Ta książka jest dla Ciebie, jeśli nowoczesna medycyna zraziła Cię do siebie i w sumie zastanawiasz się dlaczego. Dlaczego mądre głowy, które tyle lat uczą się o lekarstwach, nie potrafią Ciebie wyleczyć z choroby, na którą Cierpią miliony osób. Nie leczą źródła choroby, tylko jej objawy…

 

→ Ta książka jest dla Ciebie, jeśli chcesz nauczyć się survivalu w świecie chorób i w świecie medycznym - niczym przetrwania w dzikiej dżungli.

 

→ Ta książka jest dla Ciebie, jeśli chcesz wiedzieć, jak wyleczyć się samodzielnie, najlepiej w pełni naturalnie lub z minimalną pomocą medycyny konwencjonalnej i alternatywnej. W jednej i drugiej jest coś mądrego, z czego warto korzystać.

 

Samodzielnie wybierz, czy chcesz błądzić między lekarzami, marnować czas i pieniądze na porady od ludzi, którzy nigdy nie chorowali tak jak Ty, czy chcesz mieć gotowca na problemy zdrowotne od kogoś, kto rozumie, jakie to frustrujące, bo sam przez to przebrnął. 

 

→  Dzięki tej książce możesz zdobyć wiedzę, która pozwala zrozumieć, jak się wyleczyć z chorób przewlekłych i jaką obrać drogę do tego, żeby pokonać schorzenia tak ciężkie do opanowania, jak reumatoidalne zapalenie stawów i tak niszczące a zarazem proste w opanowaniu jak cukrzyca.

 

Prawdą jest - że nie ma drugiej takiej książki jak JAK WYLECZYŁEM NIEULECZALNE, która od A do Z byłaby przewodnikiem opartym na faktach, badaniach naukowych, setkach książek i przede wszystkim teorii zweryfikowanych w praktyce.

 

To znaczy  - nie było, bo już jest.

 

Została napisana przez syna lekarzy, który odnosił sukcesy jako inwestor, przedsiębiorca i magister inżynier, a został z potrzeby wyleczenia siebie naturopatą. Chętnie korzystającym z najlepszej możliwej medycyny niezależnie od tego, czy jest ona konwencjonalna, niekonwencjonalna, wschodnia czy zachodnia. Ważne, żeby była skuteczna.

 

→ I przede wszystkim to książka dobra dla Ciebie, jeśli chcesz czerpać z życia garściami, jak ja, a w razie potrzeby wyleczyć się z choroby cywilizacyjnej najszybciej jak to możliwe nie marnując czasu i pieniędzy na leki, suplementy i wędrówki między lekarzami.

 

Podaje na tacy kroki, które są niezbędne do wyleczenia całego organizmu, przeprowadzenia długiego, leczniczego postu na wodzie i zastosowania diety rzeczywiście leczniczej. Większość diet promowanych jako lecznicze, wegańskich i witariańskich jest bowiem konstruowana bez gruntownej analizy składników i w efekcie przemycane są w nich pod pozorem zdrowych - trujące składniki, bo ktoś nie powiedział “Sprawdzam” marketingowi danego produktu - a wtedy nie ma co się dziwić, że dieta taka nie działa tak skutecznie jak powinna.

 

Dzięki tej książce zrozumiesz dlaczego

 

Zachęcam do wyboru najlepszej wersji dla Ciebie. Aktualnie na stronie Jakwyleczylem.pl/ksiazka jest dostępna wersja drukowana, ebook i audiobook.

 

Napisałem tę książkę i nagrałem ją osobiście, ponieważ osoby, które zastosowały się do technik w niej zawartych – wyzdrowiały i odzyskały życie, nawet chcąc udowodnić mi, że się mylę i że to nie może być takie proste. Dałem się przekonać, żebym wyszedł z cienia i nie chomikował tej wiedzy, tylko podzielił się tym, co wiem. Tak też czynię, mam nadzieję, że wyjdzie to Tobie na zdrowie, bo pamiętaj, że Twoje zdrowie jest w Twoich rękach!

Podziel się ze znajomymi

Znasz kogoś, komu może przydać się opisana informacja na tym blogu? Podziel się linkiem! Ułatw komuś życie!