chanca piedra

| Jarek Growin

Sposób leczenia dla choroby:kamienie nerkowe

Kamienie nerkowe, znane również jako złogi nerkowe, to stałe osady minerałów i soli, które tworzą się w nerkach. Są to jedne z najczęstszych zaburzeń układu moczowego, dotykających miliony ludzi na całym świecie. Kamienie nerkowe mogą różnić się wielkością i kształtem, począwszy od małych ziaren aż do większych, bardziej złożonych struktur.


O tej metodzie leczenia

Chanca piedra, znana również jako Phyllanthus niruri lub „łamacz kamieni”, to roślina tradycyjnie stosowana w ziołolecznictwie do różnych celów, w tym do leczenia kamieni pęcherzyka żółciowego i kamieni nerkowych. Uważa się, że ma właściwości, które mogą pomóc w rozpuszczeniu lub zmniejszeniu rozmiaru kamieni.

Sposób leczenia dodany przez

Jarek Growin

Działa na przyczyny źródłowe (ang: root causes)

  • zła dieta

Pełny opis sposobu leczenia

Wersja najprostsza

Dodaj 1 łyżkę mielonej Chanca Piedra do szklanki ciepłej wody. Pij to jako pierwszy napój każdego dnia. Sprawdź swoje kamienie na zdjęciu rentgenowskim lub USG po 1 i 3 miesiącach, aby monitorować wyniki. 3-4 miesiące powinny spowodować rozpuszczenie większości kamieni pęcherzyka żółciowego i nerkowych.

Aby zwiększyć efekt

Dla zwiększenia skuteczności możesz przygotować na śniadanie smoothie składające się z:

  1. 2-3 surowe ekologiczne cytryny ze skórkami. Po prostu „umyj je i zmiksuj”   
  2. 1–2 łodygi selera naciowego (na kamienie nerkowe) https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7020841/#main-content
  3. 1 łyżka surowego miodu
  4. Garść rukoli, mniszka lekarskiego lub innej gorzkiej zieleni. Goryczka bardzo dobrze łączy się z cytrynami.
  5. 0,5 szklanki wody

Dodaj 1 łyżkę stołową Chanca Piedra do tego koktajlu zamiast dodawać go do czystej wody. Zmiksuj wszystko na maksymalnej mocy blendera. Kiedy będziesz go pić – żuj każdy „kęs” smoothie, aby Twoja ślina lepiej go strawiła. Jeśli smakuje okropnie, i tak go wypij — następnym razem dodaj więcej miodu lub zmniejsz ilość selera. W ten sposób otrzymasz około 3 szklanek smoothie. Wypij to wszystko, a nasyci cię aż do obiadu, a nawet kolacji. Nie jedz nic więcej, jeśli nie czujesz głodu. To również zrobi detox wątroby w ciągu kilku tygodni.

Video na temat chanca piedra:

https://www.youtube.com/watch?v=IPNNGfhynjI&t=6s

 

Nawet coś po polsku jest: 

https://www.youtube.com/watch?v=9dUigEDnzJw&t=198s

Inne zalecenia:

Kiedy zdiagnozowano u Ciebie kamienie nerkowe lub pęcherzyka żółciowego – przestaw się na surową żywność roślinną, głównie owoce z dużą ilością surowych gorzkich liściastych sałatek, aby oczyścić narządy i wytworzyć więcej żółci, aż kamienie całkowicie się rozpuszczą.

Wersja hard (najszybsza):

Możesz również stosować post suchy przez 11 dni, aby uzyskać najszybszy możliwy efekt, oto jedna z opinii pacjentów dr Siergieja Filonowa:

Rezultat przerósł moje wszelkie oczekiwania! Wyleczona ze wszystkich dolegliwości, zniknęły kamienie z pęcherzyka żółciowego, piasek z nerki, zniknęły mięśniaki macicy, nowotwory, poprawił się wzrok. Narodziłam się na nowo, młodsza o 15 lat. Mówią, że jeśli bez jedzenia człowiek może przeżyć miesiąc, to bez wody wytrzyma pięć dni - nonsens! Podczas suchego postu, bez przyjmowania ani jednej kropli płynu przez usta, organizm otrzymuje wilgoć poprzez oddychanie i skórę. Teraz przygotowuję się do nowego osiągnięcia - chcę spędzić bez płynów 21 dni, a potem, jak biblijni prorocy - 40 dni. "
Olga. Kisłowodzk.

Zanim to zrobisz, przeczytaj książkę dr Siergieja Filonowa „20 Q&A About dry fasting”.

Podziel się ze znajomymi

Znasz kogoś, kto cierpi na opisaną chorobę i może się wyleczyć dzięki informacjom na JakWyleczylem.pl? Podziel się linkiem! Uratuj komuś życie!