Zestawienie leczenia POCHP od ozdrowiencow

| Jarek Growin

Sposób leczenia dla choroby:Przewlekła obturacyjna choroba płuc

Przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP) to długotrwała, postępująca choroba płuc, która utrudnia oddychanie. Jest to spowodowane przede wszystkim długotrwałym narażeniem na drażniące gazy lub cząstki stałe, często pochodzące z dymu papierosowego. Osoby chore na POChP są narażone na zwiększone ryzyko rozwoju chorób serca, raka płuc i wielu innych schorzeń.


O tej metodzie leczenia

Zestawienie zeznań ozdrowieńców z POCHP - kolekcja osobistych opowieści lub relacji osób, które zdołały znacząco poprawić swój stan zdrowia lub osiągnąć remisję objawów Przewlekłej Obturacyjnej Choroby Płuc (POChP). Powtórz ich sukces, jak chcesz się wyleczyć!

Sposób leczenia dodany przez

Jarek Growin

Działa na przyczyny źródłowe (ang: root causes)

  • zła dieta
  • palenie papierosów

Pełny opis sposobu leczenia

Specjaliści z dziedziny medycyny są zgodni, że Przewlekła Obturacyjna Choroba Płuc (POChP) często jest wynikiem szkodliwych nawyków życiowych, takich jak palenie papierosów. Mimo że diagnoza POChP zazwyczaj oznacza przewlekły i postępujący przebieg choroby, istotne jest podkreślenie, że modyfikacja stylu życia, w tym zaprzestanie palenia (na przykład za pomocą metody Allena Carra), może znacząco zahamować jej postęp i poprawić jakość życia pacjenta. Warto zauważyć, że osoby niezainteresowane rezygnacją z palenia mogą nie doświadczyć pełnych korzyści płynących z dalszych rekomendacji dotyczących zarządzania POChP

 

Poniżej ogólne video dr Michaela Gregera na temat jak poprawić POCHP za pomocą diety:

https://www.youtube.com/watch?v=8QLIX6KnzcI

 

Video relacji od ozdrowieńców: 

 

1. Kate McGoey-Smith - dieta oparta na roślinach

https://www.youtube.com/watch?v=T4k2i8Lqs9c

2. Inny przykład rozbrajająco trywialnego rozwiązania, które na pewno nie zadziała na wszystkich, ale może zadziałać na Ciebie: cytat pochodzi z https://copd.net/stories/cured-my-copd-symptoms

Co na mnie działa

Zawsze spałem na boku.  Jestem trochę niespokojny i w nocy przewracam się z boku na bok.  Nigdy nie śpię na plecach.  Mam 2 poduszki.
Całkiem przypadkiem odkryłem, że kiedy śpię na brzuchu, używając tylko 1 poduszki, wytwarzana przeze mnie flegma spływa do przewodu pokarmowego podczas snu.  W rezultacie rano nie ma flegmy, a zatem ZERO kaszlu!  I nie ma kaszlu o żadnej innej porze dnia!


To rozwiązanie jest tak proste, i do tego działa jak śpisz!  Zmiana, jaka zaszła we mnie, jest po prostu niemal cudowna.  Naprawdę mam nadzieję, że może to pomóc innym cierpiącym na te same objawy.


Zauważyłem, że leżąc na brzuchu, moja głowa musi być zwrócona w lewo lub w prawo, aby móc oddychać.  Gdy moja głowa jest skierowana w lewo, zginam lewą nogę, prawą trzymam prosto.  Kiedy moja głowa jest skierowana w prawo, uginam prawą nogę.  Proszę o opinię, jeśli Tobie też to pomoże.

3. I tu kolejny ozdrowieniec, który wbrew POCHP zaczął trenować, ale trzymał się cały czas zaleceń lekarzy. Kevin z Everyday COPD (podaję na trzecim miejscu, bo najmniej precyzyjne i w niskiej jakości nagranie)
 

https://www.youtube.com/watch?v=vQTpRO8RAXU

 

Inne metody leczenia POCHP: 

  1. Wlewy dożylne z wody utlenionej - najskuteczniejsza alternatywna metoda leczenia POCHP

Podziel się ze znajomymi

Znasz kogoś, kto cierpi na opisaną chorobę i może się wyleczyć dzięki informacjom na JakWyleczylem.pl? Podziel się linkiem! Uratuj komuś życie!