O JakWyleczylem

O nas

Bezpłatna baza wiedzy o sukcesach ludzi, którzy wyleczyli się z chorób przewlekłych i nieuleczalnych.

Każdy może dodać, ocenić i przeczytać treści na Jakwyleczylem.pl.


Oto opowieść o tym, jak i dlaczego powstał ten projekt

 

Nazywam się Jarek Growin i wyleczyłem się z 4 "nieuleczalnych" chorób: ciężkiego atopowego zapalenia skóry, nadciśnienia, wysokiego cholesterolu i reumatoidalnego zapalenia stawów. W wieku 30 lat, kiedy dopadł mnie reumatyzm uniemożliwiający jakiekolwiek racjonalne funkcjonowanie w społeczeństwie - zmieniłem podejście polegające na zaufaniu do branży farmakologicznej.

 

Podczas walki z moimi przewlekłymi chorobami byłem bardzo rozczarowany brakiem skuteczności tego, co oferuje nowoczesna medycyna. Postanowiłem, że jako magister inżynier sam rozwiążę moje problemy. Zostałem w tym procesie naturopatą (kod zawodu 323009), czyli osobą, która zgodnie z prawem może leczyć wszystkim, co nie wymaga recept. Nie jest jednak tak, że medycyna alternatywna jest super, a konwencjonalna to skorumpowany twór na usługach dużego biznesu. Uważam, że prawo Sturgeona działa dokładnie tak w medycynie alternatywnej, jak i konwencjonalnej i dlatego do wszystkiego trzeba podchodzić z logicznym, racjonalnym podejściem i po prostu weryfikować.

 

Kiedy byłem chory desperacko potrzebowałem wiedzy na temat wszystkich możliwych sposobów leczenia moich chorób, ale była ona rozproszona w różnych miejscach, takich jak książki, blogi internetowe, płatne treści, filmy z YouTube i nie była precyzyjna ani wiarygodna. Lata zajęło mi znalezienie i przetestowanie wszystkiego na sobie. Obecnie jest "filter bubble" w serwisach typu Youtube i Google i każdy widzi to, co chce pokazać dostawca wyników wyszukiwania, więc wcale niełatwo jest znaleźć odpowiedni content na temat wyleczenia chorób. To co kiedyś z łatwością było na pierwszej stronie wyników w Youtube, dziś pojawia się na ostatniej albo wcale.

 

Gdybym zaraz po diagnozie miał dostęp do bazy wiedzy typu Jakwyleczylem, gdzie mógłbym błyskawicznie zobaczyć wszystkie potencjalne możliwe leczenia i wybrać odpowiednie dla mnie, wyleczyłbym się w ciągu 2-3 miesięcy, a nie 2-3 dekad.

 

Całkowicie się wyleczyłem z czegoś, co było bagnem i jestem pewien, że Ty też możesz, nawet jeśli lekarze twierdzą, że twój stan jest „genetyczny” lub „nieuleczalny” jak w moim przypadku i/lub dadzą Ci „najlepszą” radę, aby przez resztę życia jeść coraz więcej tabletek.

 

Obecnie nie jem żadnych leków ani suplementów i jestem zdrowy. Nie muszę dodawać tutaj żadnych treści, bo i tak na nich nie zarabiam. Chcę jednak, żeby moje dzieci miały łatwiej niż ja w poszukiwaniu skutecznych rozwiązań do różnych chorób. Bardziej szczegółową historię podzieliłem na posty na blogu Jakwyleczylem, więc jeśli jesteś zainteresowany/a, przeczytaj:

 

  1. Jakwyleczylem.pl został stworzony, aby zakończyć ciemne wieki w systemie opieki zdrowotnej. .

  2. Jakwyleczylem- historia część 2 - obniżenie poziomu cholesterolu o 14,29% w 3 tygodnie

  3. Jakwyleczylem - historia część 3 - obniżenie nadciśnienia z 145/95 do 90/50 w 2 tygodnie

  4. Jakwyleczylem - historia część 4 - leczenie reumatoidalnego zapalenia stawów

  5. Jakwyleczylem - historia część 5: wizja przyszłości e

 

Problemy obecnej medycyny

 

Są dwie rzeczy, które musimy zmienić we współczesnej medycynie, aby radykalnie ją poprawić:

1. Stworzyć jedno miejsce, w którym można znaleźć wszystkie aktualne szczegółowe metody leczenia danej choroby. Bez cenzury.

Masz prawo mieć dostęp do wiedzy o tym, jak inni się wyleczyli, nawet jeśli jakiś cenzor twierdzi, że to nie może działać i jest groźne dla pacjenta. Na tym polega wolność. Masz dostęp do wszystkich informacji. A nie tylko tych, które są po drodze aktualnie zarabiającym na chorobach. Oznacza to konwencjonalne, naturalne, alternatywne i ajurwedyjskie sposoby leczenia w jednym miejscu. Jak mieszkasz daleko od najbliższej placówki medycznej, to powinieneś mieć dostęp do instrukcji jak samodzielnie poprawić swój stan zdrowia, aby uniknąć wizyty u lekarza w 99% przypadków.

 

2. Lekarze powinni otrzymywać wynagrodzenie w zależności od wyników leczenia.

Aktualnie możesz umrzeć, a lekarz się wzbogaci. Dzieje się tak ze wszystkimi ludźmi, bez względu na ich dochody. Zdarzyło się to Michealowi Jacksonowi [czytaj więcej] i może przydarzyć się Tobie. Aby radykalnie zwiększyć skuteczność medycyny i tempo leczenia chorób - środki powinny trafiać na konto escrow (rachunek powierniczy), z którego są przekazywane medykowi po określonym czasie, pod warunkiem, że nastąpiła poprawa stanu pacjenta. To oczywiście jest marzeniem i z uwagi na skomplikowane zależności występujące w ludzkim organizmie i złożoność chorób - a dokładniej przewiedzenia reakcji organizmu na rozwój choroby i leczenie przypisane przeważnie w pierwszej kolejnośći "na czuja" - trudne do implementacji.

Warto jednak czasem pomarzyć - może jakiś Minister Zdrowia to przeczyta i wprowadzi odpowiednią ustawę/rozporządzenie w życie - tak jak wprowadzono rachunki powiernicze w branży Deweloperskiej. W najprostszej formie byłby to po prostu mechanizm weta, w którym do pacjenta trafia zwrot wpłat za leczenie, jeśli ono nie pomaga lub są komplikacje. Za zakupione leki również przysługiwałby wtedy zwrot od producentów leków/suplementów.

Dopiero wtedy - całe nieskuteczne, przedrażane, trwające latami leczenie trafi do kosza i nagle okaże się, że jednak można szybko leczyć choroby przewlekłe, tylko trzeba szybko zmieniać procedury leczenia i wprowadzać faktycznie to, co leczy w 100% a nie tylko likwiduje część symptomów.

 

Wprowadźmy chociaż jeden z tych dwóch punktów w życie, a będziemy mieli lepszy, zdrowszy świat.

Punkt pierwszy małymi krokami staram się osiągnąć na Jajwyleczylem.pl.

Jeśli chcesz razem ulepszać system opieki zdrowotnej, zapraszam do przyłączenia się jako użytkownik, autor lub lekarz =>Zarejestruj się lub jako pracownik =>Strona kariery lub skontaktuj się z nami pod adresem wspolpraca@jakwyleczylem.pl w sprawie współpracy

 

Aby dowiedzieć się więcej lub jeśli masz jakiekolwiek pytania, odwiedź naszą stronę [FAQ]. Jeśli nie ma tam odpowiedzi - skontaktuj się z nami bezpośrednio pod adresem info@jakwyleczylem.pl

Operatorem serwisu jest jednoosobowa Spółka Akcyjna, którą założyłem, bo tak było najprościej: Howicured P.S.A.

Jeśli chcesz mnie wesprzeć

Kup moją książkę, w której ze szczegółami opisałem wszystko co najważniejsze, aby wyleczyć się w naturalny sposób z wielu najcięższych, nieuleczalnych chorób jak RZS, cukrzyca czy Atopowe Zapalenie Skóry.

Przejdź do książki